JESTEŚMY WSZĘDZIE – WE ARE WORLDWIDE

en-mini

Transport morski

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z przewozem i odprawą celną Twojego cargo. Daj tylko znać skąd odebrać towar i gdzie ma trafić, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Spedycja morska, jest jednym z filarów działalności naszej firmy. Organizujemy import i export do i z wszystkich rejonów globu. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości  serwis w najlepszych cenach na rynku. Usługi, które stale wykonujemy na zlecenie naszych klientów, obejmują transport:

 • LCL (drobnicy),
 • FCL (pełnokontenerowy),
 • OOG – Flat Rack, Open Top,
 • typu BREAK BULK i RO-RO,
 • drogowy kontenerowy z europejskich portów morskich do siedziby klienta.

Niezawodny zespół profesjonalistów oraz sieć agentów na całym świecie jest gwarancją najwyższej jakości świadczonej przez nas spedycji morskiej!

Posiadamy sieć zaufanych agentów na Bliskim Wschodzie (FE – głównie Chiny, Tajwan, Malezja, Tajlandia, Indie), którą sami zbudowaliśmy, jest ona gwarantem bezpieczeństwa i konkurencyjnych stawek frachtowych. Zajmujemy się spedycją ładunków LCL, FCL oraz tych większych rozmiarów, ładowanych na kontenery typu FLAT RACK. Organizujemy również transporty typu BREAK BULK i RO-RO. Naszą specjalnością jest transport intermodalny, ex. przemieszczenie ładunku od drzwi fabryki (Tajwan) pod drzwi klienta ostatecznego (Polska) przy użyciu różnych środków transportu.

Export i import kontenerowy i drobnicowy z i do Bliskiego Wschodu – z Chin, Indii, Tajwanu, Korei, Malezji, Wietnamu, Japonii, Singapuru – to tylko niektóre z relacji, na których zapewniamy niezawodny serwis.

Ogromną popularnością cieszy się eksport towarów drogą morską na inne kontynenty. Pomagamy i zapewniamy kompleksową obsługę w spedycji Twojego cargo z Polski do wszystkich krajów świata. Usługi świadczone przez nas dla eksporterów to m.in. transport FCL oraz LCL, na kierunkach jn.:

 • Chile,
 • Urugwaj,
 • Argentyna,
 • Brazylia,
 • Kolumbia,
 • Peru,
 • USA,
 • Chiny.

Transport morski kontenerowy lub drobnicowy do USA, Brazylii, Chile, Argentyny, Boliwii, Urugwaju na Bliski Wschód lub w innej relacji? Obsługujemy wszystkie kraje Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej!

Jednym z najlepszych serwisów oferowanych przez SPN Logistics jest transport door to door, przy którym jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie operacje logistyczne związane z dostarczeniem towaru, dokumentacją i odprawą celną (w imporcie/eksporcie).

Oferujemy najlepsze stawki na transport morski pełnokontenerowy oraz drobnicowy! 

Spedycja i transport morski – korzystny import i export

Oferując transport morski (m.in. kontenerowy) z Chin czy na Bliski Wschód lub do Ameryki Południowej, wychodzimy z założenia, że polskie przedsiębiorstwa zasługują na spedycję na najwyższym, światowym poziomie. Powierzając nam towary, wybierasz zaufanego i wiarygodnego partnera, czyli firmę, która poświęciła lata na budowanie branżowego know-how oraz własnej sieci współpracowników na całym świecie.

Wiemy, że export oraz import towarów w dzisiejszych czasach są okazją do skokowego rozwoju w bardzo wielu branżach. Wierzymy w polski biznes, ponieważ widzimy, jakie potrzeby mają nasi klienci i z jak wymagającymi zleceniami trzeba udowodnić swoją pozycję na rynku. Dlatego gwarantujemy konkurencyjną jakość usług i atrakcyjny fracht.

W przypadku krajów Ameryki Południowej czy Bliskiego Wschodu droga morska jest jednym z najbardziej opłacalnych wyborów. W zależności od rodzaju i ilości towarów elastycznie dostosowujemy nasze propozycje, na przykład transport kontenerowy, choć przesyłka drobnicy również nie stanowi problemu. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, nie ograniczając się sztywnymi, korporacyjnymi ramami.

Przydzielając pojedynczego specjalistę do Twojego zlecenia, mamy pewność, że będzie ono realizowane z pełnym zaangażowaniem. Choć w naszej ofercie znajdziesz też nie mniej atrakcyjne formy spedycji lotniczej, kolejowej czy drogowej, w wielu przypadkach to właśnie morski transport okazuje się tym najbardziej opłacalnym i bezpiecznym.

Sprawdź nasze pozostałe usługi