JESTEŚMY WSZĘDZIE – WE ARE WORLDWIDE

en-mini

Transport lotniczy

Świadcząc usługę spedycji w transporcie lotniczym, gwarantujemy klientowi szybką i sprawną dostawę towarów, często kosztownych i wymagających specjalistycznej obsługi.

Importujesz, eksportujesz z i do Chin, USA, Afryki, Indii, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej? Z nami zrobisz to bezpiecznie, szybko, w korzystnych cenach.

Transport lotniczy w 3 dni z Chin do Polski? Dzięki nam to możliwe. Sprawdź nasze możliwości! Gwarantujemy atrakcyjny fracht usług cargo.

Jeśli czas to pieniądz nasze wsparcie jest dedykowane właśnie Tobie. 

 

Bardzo szybko rozwijający się transport lotniczy, także w Polsce, zyskał sobie bardzo wielu zwolenników. Na całym świecie nieustannie powstają nowe lub są modernizowane istniejące już porty lotnicze, nie tylko pod wymogi przewozów pasażerskich ale i transportu towarów drogą powietrzną . Główne porty lotnicze w Polsce zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach , Krakowie, Łodzi. To z nich odbywają się operacje exportowe i importowe w transporcie lotniczym. Obsługujemy nie tylko lotniska w Polsce!

Dzięki współpracy z liniami i portami lotniczymi, mamy możliwość zapewnienia transportu lotniczego również z innych Europejskich lotnisk jak: Frankfurt nad Menem, Berlin, Rotterdam, Amsterdam, Paryż. Nie zamykamy się również na współpracę z naszymi wschodnimi sąsiadami. Regularne połączenia na linii Moskwa -Warszawa z 3 wylotami dziennie.

Gwarantem bezpiecznego i niezawodnego transportu towarów drogą powietrzną, jest międzynarodowa sieć agentów, gdzie stała współpraca z nimi, pozwala na monitorowanie przesyłki podczas całego procesu. Zapewniamy wsparcie związane z odprawą celną eksportową i importową przesyłek lotniczych. Świadczymy serwis door to door – spedycja lotnicza to nasza specjalność!

Profesjonalna spedycja lotnicza – duża szansa w biznesie

Polskie przedsiębiorstwa wykorzystują nowe możliwości i coraz chętniej zajmują się biznesem na międzynarodową skalę, w czym pomagają takie usługi jak świadczony przez nas transport lotniczy cargo. Skontaktuj się, jeżeli chcesz wiedzieć, w jaki sposób organizujemy fracht i jak dokładnie przebiega zaawansowana, kompleksowa spedycja drogą powietrzną.

Zarówno import, jak i eksport towarów na odległe kontynenty – do Azji, Afryki czy obu Ameryk – wymaga przedefiniowana rozwiązań znanych z rynku krajowego i europejskiego, który bazuje przede wszystkim na połączeniach drogowych. Spedycja lotnicza jest w Polsce możliwa ze wszystkich największych lotnisk zlokalizowanych w różnych zakątkach kraju. Dzięki temu przesyłka i odbiór towarów, nierzadko związanych z bardzo odległymi państwami, są ułatwione, a przy tym opłacalne pod kątem biznesowym.

Wybór cargo jest o tyle łatwiejszy, że polskie i europejskie porty lotnicze są do niego dobrze przystosowane. W rezultacie przeprowadzanie operacji lotniczych jest w pełni bezpieczne, szybkie i możliwe do sprawnej organizacji.

Dysponujemy szeroką siecią partnerów sprawdzonych zarówno w wieloetapowym transporcie multimodalnym, jak i na znacznie mniejszą skalę. Jeśli chodzi o relacje gospodarcze z wieloma państwami na świecie, jest to potencjał wciąż nie w pełni wykorzystany. Tymczasem wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, aby wspólnie obliczyć, na ile opłacalne jest eksportowanie i importowanie towarów z nawet najdalszych i najmniej oczywistych stron świata.

Bezpieczeństwo i efektywność transportu lotniczego cargo

Wiemy, że w biznesie cenisz zaufanie i chcesz mieć pewność konkurencyjnego frachtu. Dlatego – podobnie jak w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego czy morskiego – zbudowaliśmy szeroką sieć sprawdzonych partnerów, z którymi realizujemy zlecenia na dowolną skalę. Twój towar jest pod stałym nadzorem i masz pewność, gdzie znajduje się w danym momencie.

Co oczywiste, spedycja lotnicza pozwala znacząco skrócić czas przetransportowania przesyłki, na przykład w porównaniu do drogi morskiej. Nie musisz też martwić się skomplikowanymi procedurami celnymi ani innymi formalnościami związanymi z cargo – tym zajmują się nasi doświadczeni fachowcy, którzy czuwają nad Twoim transportem na każdym etapie realizacji.

Sprawdź nasze pozostałe usługi