JESTEŚMY WSZĘDZIE – WE ARE WORLDWIDE

en-mini

O nas

Kim jesteśmy

Trafili Państwo na naszą stronę nie bez powodu. Jest wysoce prawdopodobne, że przyczynił się do tego podmiot, który aktualnie zajmuję się spedycją Państwa ładunków. Możliwe, że system pracy prezentowany przez aktualnie zajmującą się tym firmę nie jest satysfakcjonujący lub po prostu nie jest wystarczająco jasny i klarowny. Wybierając SPN Logistics decydujesz na to, iż poziom ingerencji z Twojej strony zostaje uszczuplony do minimum. Tak, teraz mogą poświęcić Państwo swój czas na core business!

 

Jesteśmy zespołem specjalistów, który ma na celu przejęcie odpowiedzialności i zadań związanych ze spedycją Państwa ładunków. Naszym głównym założeniem było stworzenie solidnej sieci partnerskiej pozwalającej na jak najsprawniejszy a przy tym najbezpieczniejszy przepływ ładunków. Chcemy by zarówno nasi klienci jak i kontrahenci wiedzieli, że jesteśmy ich partnerami. Według nas efektywność wspólnie podejmowanych działań musi być wymierna dla każdej ze stron.

SPN Logistics świadczy pełne spektrum usług spedycyjnych, od transportu składającego się z jednego procesu po międzykontynentalne projekty logistyczne, wymagające stałego kontrolowania przeprowadzanych operacji.

 

– nie lekceważymy nikogo, nawet tych interesantów proszących o usługę kurierską (kraj, międzynarodówka), jesteśmy otwarci na współpracę z każdym potencjalnym klientem,

– nasza firma gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego sprawy,

– brak podejścia korporacyjnego – wszystkie operacje wchodzące w skład świadczonej usługi są w gestii jednego specjalisty, obsługiwany klient nie musi co chwilę przyzwyczajać się do nowego rozmówcy,

– podejmujemy się projektów trudnych, skomplikowanych, wymagających specjalistycznego know – how,

– dobrze odnajdujemy się w sytuacjach kryzysowych, nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia.

Geneza

W wyniku zmian, jakie nieustanie towarzyszą branży logistycznej, w roku 2019 wskutek przejęcia udziałów od niemieckiej grupy C. Spaarmann Holding AG, powstaje firma SPN Logistics! Przedsiębiorstwo chcąc zachować wartości, tradycje i filozofie firmy, przejęło nie tylko udziały ale również to co jest najcenniejsze – zespół doświadczonych pracowników oraz rozwiniętą sieć partnerów na całym świecie.

Pracownicy

Profesjonalizm naszych pracowników, przekłada się na przejęcie przez nich pełnej odpowiedzialności za zadania, związane z obsługą Państwa towarów. Kompetentny i wysoce wykwalikowany zespół ludzi wzajemnie się wspierających, jest gwarancją pomyślnej realizacji wyznaczonych celów.

Klienci

Każdego klienta traktujemy indywidualnie poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań. Brak korporacyjnego podejścia, sprawia, że klient ma stały dostęp do informacji dotyczących swojego towaru, wszystkie operacje wchodzące w skład świadczonej usługi pozostają w gestii jednego specjalisty.  

Bezkompromisowo podchodzimy do każdej powierzonej nam pracy. Zawsze dobieramy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania do każdego powierzonego nam zadania. Satysfakcja klientów z wykonanej przez nas usługi, jest dla nas najlepszą oceną i motywacją do dalszego działania.

Partnerzy

SPN Logistics dąży do posiadania jak najmocniejszej sieci solidnych partnerów na całym świecie. Działania firmy przyczyniają się do stałej ekspansji tworzonej sieci partnerów, która jest podstawą efektywności oferowanych przez nas usług . To dzięki naszym globalnym przedstawicielstwom, gwarantujemy Państwu sprawny i bezpieczny przepływ ładunków i informacji.