JESTEŚMY WSZĘDZIE – WE ARE WORLDWIDE

en-mini

Kariera

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA NIŻEJ WYMIENIONE STANOWISKA

DOŁĄCZ DO NAS

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków:

– planowanie i organizacja transportu morskiego, kolejowego lub lotniczego
– monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
– zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych Klientom
– dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
– współpraca z Partnerami zewnętrznymi
– realizacja założeń budżetowych i jakościowych
– podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
– współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania:

– mile widziane doświadczenie w spedycji międzynarodowej
– znajomość procesów związanych z transportem poza granice UE/z poza granic UE
– mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
– umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

To oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o każdą dowolną umowę
– pracę w firmie o stabilnej pozycji
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju i awansu zawodowego
– niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
– pracę w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym zespole
– ubezpieczenie grupowe
– premia uwarunkowana wynikami pracy
– szkolenia
– spotkania integracyjne
– darmowe serwisy Netfilx etc. oraz pyszną kawę 😊
– brak dress code’u

Specjalista ds. sprzedaży

– pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywna sprzedaż usług spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej
– opracowywanie dedykowanych ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
– nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
– kompleksowa realizacja zadań
– koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych

– doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca minimum 2 lata
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z Klientami
– skuteczność w działaniu, kreatywność
– łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
– wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
– samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
– nastawienie na współpracę i najwyższą jakość obsługi Klienta

– zatrudnienie w oparciu o każdą dowolną umowę
– dobry i przejrzysty system prowizji
– międzynarodowe kontakty
– szkolenia
– darmowe serwisu typu Netflix, oraz pyszną kawę😊