JESTEŚMY WSZĘDZIE – WE ARE WORLDWIDE

en-mini

Transport kontenerów

roadtransport

Jedną z podstawowych usług naszej firmy jest spedycja kontenerowa, która zakłada efektywne wykorzystanie wszystkich dostępnych form transportu odpowiadających potrzebom klienta. Szybki i skuteczny transport kontenerów może być realizowany drogą:

 • lądową,
 • morską,
 • kolejową,
 • powietrzną.

Nowoczesna spedycja kontenerowa

Korzystanie z kontenerów jest powszechnym i standardowym wyborem dla firm z różnych gałęzi przemysłu i handlu, zarówno jeśli chodzi o transport krajowy, jak i międzynarodowy. Dużą zaletą tej formy pakowania i przewozu jest możliwość bezproblemowego łączenia różnych środków i organizacji trasy drogowo-morskiej w ramach jednej usługi multimodalnej, bez czasochłonnego i kosztownego przeładunku.

Transport kontenerów – biznesowe okno na świat

Jako specjaliści między innymi w zakresie transportu całopojazdowego jesteśmy przygotowani do spedycji obejmującej nie tylko teren całej Polski, ale również państwa:

 • Europy,
 • Ameryki Południowej,
 • Ameryki Północnej,
 • Azji.

Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, aby otrzymać konkretną wycenę na przykład przewozu pełnokontenerowego.

Współpracując z SPN Logistics masz pewność, że transport jest wykonany:

– NAJSZYBCIEJ!

– NAJTANIEJ!

– NAJLEPIEJ!

Dlaczego warto wybrać transport kontenerowy w SPN LOGISTICS?

Istnieje wiele argumentów na rzecz powierzenia nam usług w rodzaju spedycji kontenerowej. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać solidność gwarantowaną przez SPN LOGISTICS.

Opłacalność i bezpieczeństwo opcji door-to-door

Załóżmy, że Twój biznes zakłada importowanie dużej ilości towarów z krajów Dalekiego Wschodu. Dzięki transportowi multimodalnemu z wykorzystaniem kontenerów zamawiane produkty są pakowane w fabryce i otwierane dopiero na miejscu, w Twojej siedzibie. Oprócz drogi morskiej można na przykład wybrać opłacalne i niezawodne połączenia kolejowe czy drogowe. Nasi specjaliści zawsze pomagają w wyborze najbardziej opłacalnego transportu.

Polskie przedsiębiorstwa coraz śmielej spoglądają w mniej oczywistych kierunkach biznesowych. Zjawisko globalizacji obejmuje także zagadnienie importu i eksportu, do których potrzebni są wiarygodni partnerzy odpowiedzialni za przewóz towarów, między innymi kontenerowy.

Indywidualne podejście do klienta

Często podkreślamy, że nowoczesna spedycja nie powinna polegać na zbyt korporacyjnym podejściu, dlatego zawsze przydzielamy do klienta konkretnego specjalistę, który czuwa nad realizacją wszystkich usług z pełną odpowiedzialnością i osobistym zaangażowaniem.

Kompleksowe kompetencje w zakresie transportu, logistyki i spedycji

Współpraca może obejmować transport:

 • LCL (drobnicowy) i FCL (pełnokontenerowy),
 • OOG – Open Top, Flat Rack,
 • RO-RO, BREAK BULK,
 • drogowy bezpośrednio z portów morskich.

Zajmujemy się każdym etapem przewozu i wszystkimi formalnościami po drodze. Tak naprawdę potrzebujemy jedynie podstawowych informacji, aby wyznaczyć trasę, skorzystać ze wsparcia naszych międzynarodowych partnerów i rozplanować wszystko, co związane z bezpiecznym, legalnym i szybkim przetransportowaniem Twoich towarów zamkniętych w kontenerach.

Napisz e-mail lub zadzwoń, aby otrzymać indywidualne wsparcie. Niezależnie od tego, jak duży jest Twój transport, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Mamy międzynarodowe doświadczenie i wiarygodne relacje biznesowe z partnerami, z którymi realizujemy wspólnie wiele operacji wymagających fachowego know-how.